دفترچه راهنمای ترازوی محک مدل MDS9800

نمایشگر ترازو محک مدل MDS9800

دفترچه راهنمای ترازوی محک مدل MDS9800 در جهت استفاده ی آسان از ترازو دیجیتال در اختیار کاربران قرار گرفته است ، ترازو محک محصول جدیدی را به بازار عرضه نموده است که دارای کاربری صنعتی بودهو شرکت ترازوی محک در طراحی 9800 به نیاز روز بازار توجه نموده است و ترازو دیجیتالی با  متعلقات ترازوی ودیجیتال کابل برق .سینی سه لبه استیل .راهنمای استفاده از ترازو.

سینی4 لبه بزرگ (فرقونی )- (درصورت درخواست) نکاتی چند قبل از روشن کردن دستگاه: .دستگاه را درجایی مسطح و بدون حرکت قرار دهید . .قبل از روشن کردن، حتما”دستگاه را ترازنمایید . .از قراردادن دستگاه درمسیرباد کولرخودداری نمایید.. از نزدیک ترین پریزبرق برای شارژ باتری و تغذیه دستگاه استفاده نمایید. .قرار دادن باربیش از حد مجاز، موجب آسیب دیدگی قطعات اصلی ترازوخواهد شد . .نفوذ مایعات به داخل دستگاه لطمه های جدی به ترازو وارد می سازد . بنابراین برای توزین کالاهایی نظیر مرغ ،ماهی و لبنیات از ظرف مناسب استفاده نمایید

 توزین: بعد ازروشن کردن ترازو بوسیله ی کلید ON/OFF،سیستم در وضعیت توزین قرارمی گیرد . در این حالت در ردیف اول ،وزن برحسب کیلوگرم ،درردیف دوم قیمت واحد کالا و درردیف سوم مبلغ کل نمایش داده می شود . پارسنگ

درمواقعی که نیازدارید وزن خالص کالاها را بدون درنظرگرفتن وزن ظرف آن مشاهده نمایید،به ترتیب زیر عمل کنید ابتدا ظرف خالی را روی کفه دستگاه قراردهید .وزن ظرف نمایش داده می شود. کلید پارسنگ را فشار دهید.علامت مربوط به پارسنگ روشن می شود و وزن ظرف صفر می شود . . کالای مورد نظر را درون ظرف قرار دهید . وزن خالص کالا نمایش داده می شود .

حتما بخوانید  چگونگی نگهداری و استفاده از کالباس بر

 .دراین مرحله می توانید قیمت واحد کالا را وارد کنید و مبلغ کل آن را در ردیف سوم نمایشگر مشاهده کنید .در انتها با برداشتن ظرف و محتویات آن ،وزن به طورخودکارصفرمی شود. وعلامت پارسنگ خاموش می شود . پاک : ممکن است بخواهید قیمت واحد وارد شده را پاک کنید تا بتوانید با کلیدهای 0 تا 9 قیمت واحد جدیدی را وارد کنید . برای این منظورکافی است کلید پاک را فشار دید . ذخیره قیمت واحد در حافظه : .بااستفاده از کلیدهای ارقام 0 تا 9 ،قیمت را وارد کنید . .کلید حافظه ای را که می خواهید قیمت درآن ذخیره شود . به مدت حدود 2 ثانیه نگه دارید . .بعد ازشنیدن صدای بوق ممتد ،قیمت درحافظه مورد نظرذخیره شده است . تنظیم نور پس زمینه نمایشگر : نور پس زمینه نمایشگرمی تواند در سه حالت عمل کند : 1-همواره روشن (ON ( 2- همواره خاموش (OFF) 3- باهرتغییردروزن یا فشرده شدن یک کلید ، سه ثانیه روشن و سپس خاموش ( (3SEC برای انتخاب یکی از سه حالت فوق،کلیدهای0و2راهمزمان فشار دهید .در نمایشگر مبلغ کل،یکی از عبار ات on یا off یا 3sec را مشاهده می کنید که حالت فعلی نور پس زمینه را نشان می دهد که بر ای تغییر آن کافی است کلید صفر را فشار دهید . با رسیدن به حالت مورد نظر ، کلید پاک را به نشانه تایید و خروج فشار دهید . باتری: باتری ترازو ،از نوع باتری خشک قابل شارژاست. برای شارژ باتری کافی است کابل ترازو را به پریز بر ق متصل کنید . نیازی نیست ترازو روشن باشد ، سطح ولتاژباتری در سمت راست ردیف سوم نمایشگر ، نشان داده می شو .

حتما بخوانید  باسکول چیست و آشنایی با انواع باسکول

وقتی باتری در حال شارژاست،نشانگر باتری به صورت پلکانی در سه پله تغییر می کند و هنگامی که باتری شارژ کامل شود،علامت باتری در هر سه پله ، چشمک زن می شود .حداکثر 5 ساعت زمان لازم است تا باتری به سطح ولتاژ مطلوبی برسد . بهتراست باتری بیشتراز 8 ساعت شارژ نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *