درباره ما 

ترازالکترونیک مرکز تخصصی فروش و خدمات

ترازو،باسکول و سیستم های توزین

 

درباره مجموعه تخصصی ترازالکترونیک

 
این مجموعه فعالیت خود را از سال 1375 به صورت تخصصی در زمنیه طراحی و ساخت،فروش و تعمیرات سیستم های توزین و فروشگاهی آغاز نموده و تا کنون توانسته نیازهای بازار را به بهترین نحو و رضایت مشتریان را جلب نماید.
خدماتی که در این فروشگاه ارائه می شود ، شامل فروش و خدمات پس از فروش انواع سیستم های توزین و فروشگاهی می باشد.
با توجه به رشد روزافزون اینترنت و همگیر شدن آن برآن شدیم تا فروشگاه مجازی ترازالکترونیک را برای رفاه مشتریان عزیز راه اندازی نماییم تا علاوه بر خدمات بهتر، شرایط فروش راحتتر و به صرفه تر کالاهای باکیفیت را فراهم آوریم.
(هدف این مجموعه با توجه به کادر تخصصی و متعهد،خدمت رسانی هرچه سریعتر و بهتر به مشتریان عزیز میباشد)
ارادتمند شما مرتضی امامی
صاحب امتیاز فروشگاه اینترنتی

پشتیبانی ما

کارشناسان مجموعه ترازالکترونیک همواره آماده ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان عزیز می باشند

رضایت مشتری

رضایت مشتری برای مجموعه ترازالکترونیک از اهمیت بالای برخوردار است،در همین راستا پایند به نیاز مشتریان می باشد.

مشاوره رایگان

در بازار امروز که شرکت ها و تجهیزات متنوعی وجود دارند داشتن اطلاعات دقیق و درست ضروری است، تیم ما برای خدمت به شما آماده میباشد.

مجموعه ترازالکترونیک برآن است تا با بکارگیری تمام توان خود نیازهای مشتریان را برآورده سازد. شایان ذکر است مسئولیت پذیری نسبت به ارائه­ی خدمات به مصرف کنندگان در ما نهادینه شده است و این خود دلیلی است بر اعتماد شما عزیزان در تمام این سالهاست.

امیدواریم شما هموطن گرامی با ارسال نظرات و پیشنهادات خود این شرکت را در ارتقاء سطح کیفی محصولات آتی یاری فرمایید.

 

ترازالکترونیک علاوه بر مشاوره ی تلفنی با استفاده از سیستم گفتگوی آنلاین از طریق شبکه های اجتماعی ، ایمیل و .. مشتریان خود را در انتخابی بهتر و خریدی ایده آل یاری میکند چرا که همواره بر این باوریم مشاوره ی صحیح و اصولی یک سرمایه گذاری بلند مدت جهت گام های بزرگ مجموعه ترازالکترونیک در آینده می باشد .

 در پایان

فروشگاه اینترنتی ترازالکترونیک،

امیدوار است که بتواند با استفاده از نظرات و پیشنهادات شما عزیزان، این فروشگاه مجازی را هر چه پربار تر، جامع تر، تخصصی تر و در عین حال جذاب تر ارائه نماید. لذا خواهشمند است با ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقاداتِ خود ما را در ارائه خدمات هرچه بهتر یاری کنید و تجربیات خود را در مورد کالاهای انتخابی برای ما ارسال نمایید.